Етикетки самоклейкі А4

Будь-яка самоорганізована людина погодиться, що у справах важливий порядок, грамотно складений список завдань, точний графік, а також зрозуміле маркування. Одним з ефективних інструментів маркування є самоклеючі етикетки. Маркування предметів використовують у різних сферах: офіс, виробництво, домашнє господарство і т.д, де етикетки-стікери для маркування стають універсальними помічниками.

Способи виготовлення, можливості та зручність застосування.

Головне, що потрібно знати при покупці - існує два типи етикеток, що самоклеяться: для термодруку і для термотрансферного друку. Етикетки для термотрансферного друку представлені на ринку в рулонах та листах формату А4. Вибір виду, а також розміру та форми етикетки залежить від мети її використання.

Нанесення інформації на поверхню етикетки часто виконується за допомогою термопринтера. Принцип дії принтера наступний: спеціальна термоголовка випалює дані на поверхні етикетки. Як альтернативу для нанесення інформації можна використовувати маркер, ручку або олівець. Найкраще для цього використовувати водостійкий маркер.

Декілька очевидних переваг даного виду маркування. По-перше – можливість нанесення на поверхню етикетки великої кількості інформації, що дозволяє застосовувати цей спосіб у будь-якій сфері діяльності. Додаткові переваги етикеток: різні форми та розміри, простота використання та рівномірне наклеювання. Перевагами самоклеючих етикеток також є їхня дешевизна і широта асортименту.

Недоліки етикеток – їх відносна недовговічність та необхідність додаткових витрат на обладнання для нанесення інформації та наклейки етикеток на поверхні. Важливо знати, що середній термін служби етикетки – 6 місяців після нанесення зображення. Після закінчення цього терміну зображення на ній поступово вицвітає і стає важко прочитаним.

Як зробити правильний вибір та на що звернути увагу при покупці.

Насамперед, необхідно точно визначити сферу застосування. Наприклад, експерти радять використовувати для офісної роботи набори етикеток, що самоклеяться, на аркушах формату А4. Якщо йдеться про застосування на виробництві - оптимальним вибором стануть етикетки в рулонах, оскільки вони можуть наклеюватися як за допомогою спеціального аплікатора, так і вручну.

Важливо звернути особливу увагу основу етикетки. Для виготовлення етикеток використовуються різні типи та види паперу: глянцевий, матовий, металізований та ін, а також плівкові матеріали. Якщо необхідно забезпечити водостійкість і довговічність - доцільно використовувати самоклеючі етикетки на плівковій основі. Якщо необхідна дешевизна і можливість переробки етикетки - краще вибрати етикетки на паперовій основі.

Для того, щоб бути абсолютно впевненим у правильності свого вибору, можна використовувати досвід інших людей – почитати відгуки в Інтернет про різні види етикеток.