Лічильники монет

У банківських установах, супермаркетах, інших фінансових установах використовують не тільки лічильник грошових купюр, а й лічильник монет — прилад, що дозволяє дуже швидко і точно порахувати монети будь-якого номіналу. Процес підрахунку передбачає засипання монет в бункер завантаження, після чого вони з нього потрапляють в тракт (спеціальне відділення), де здійснюється їх сортування (по товщині, розміром). Після підрахунку монети надходять до прийомних лотків, а результат відображається на дисплеї рахункового пристрою.

Щоб отримати результати по вже перерахованих монетах, необхідно припинити роботу лічильного пристрою (зупинити його). Вся інформація відображається на моніторі (при необхідності її можна деталізувати). Всі лічильники монет мають наступні опції:

  • стартом в автоматичному режимі (при надходженні монет в приймальний лоток);
  • сортуванням монет за номінальною вартістю;
  • підключенням до ПК для здійснення контролю.

Наш сервісний центр “ГЕРА-СЕРВІС” пропонує різні моделі монетолічильної машин від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. У нас представлений тільки сертифікований, перевірений товар, який забезпечить ефективну, безперебійну роботу будь-якого підприємства або установи.

Типи лічильників монет, їх класи

Представлені прилади відрізняються не тільки конструкцією, але і функціоналом, що необхідно враховувати, при виборі пристроїв для того чи іншого підприємства. Всі лічильники монет представлені трьома типами:

  • Оснащені вагами підвищеної точності (вагові), які і здійснюють підрахунок грошей.
  • Механічного типу. У таких апаратах для підрахунку монет, їх параметри (розмір і вага) встановлюються вручну.
  • Електронні. Обладнані сенсорами, за допомогою яких визначається кількість монет, ведеться їх підрахунок.

Після підрахунку результати на дисплей виводяться за запитом оператора, або автоматично. Розділяють сортувальник монет на кілька класів:

  • Стандартні (призначені для використання в установах, де потік монет незначний). Через дві-три години безперервної роботи, пристрої необхідно вимикати, щоб уникнути поломок.
  • Професійні. Застосовуються в установах (каси банків, гіпермаркети), де досить високі обсяги робіт і монет. Така машинка для підрахунку монет може функціонувати без зупинок 24 години.

Недорого купити будь-яку модель пристрою для сортування монет можна в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, інших містах України. Наша компанія пропонує найкращу ціну, обладнання високої якості, величезний вибір моделей та професійний кваліфікований сервіс.