Банківське обладнання

Ефективна робота банківських установ неможлива без спеціального обладнання, істотно полегшує процес обслуговування клієнтів, виконання різних банківських операцій. Деякий банківське обладнання може використовуватися не лише в банківській сфері, але і в оптовій, роздрібній торгівлі.

Наш сервісний центр “ГЕРА-СЕРВІС” виконує не лише ремонт і сервісне обслуговування торгово – касового обладнання, а й пропонує в широкому асортименті різне банківське обладнання, купити яке можна недорого. До нього відносяться:

  • лічильники паперових купюр і монет;
  • детектори валют;
  • інкасаторське обладнання;
  • датери, штампи.

Весь товар від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників перевірений і сертифікований. Наша компанія пропонує кращі ціни на весь асортимент, що вигідно виділяє нас серед численних конкурентів.

Залежно від моделі, лічильники купюр здатні не тільки перераховувати, але і здійснювати детекцию справжності кожного банкноти магнітної, інфрачервоної, ультрафіолетової перевіркою, відразу за кількома ознаками:

  • по щільності купюр;
  • за розміром.

Детектори справжності валюти сьогодні використовуються не тільки банками, а й багатьма торговими точками. Це недорогий, але ефективний пристрій дозволяє визначити фальшиві купюри, тим самим убезпечити касира від прийому підроблених купюр, що дуже актуально в сучасних умовах і при наявності величезної кількості фальшивих грошей.

Критерії добору банківського обладнання

При виборі банківського обладнання, необхідно дивитися не тільки на його вартість, але і на технічні вимоги, яким повинні відповідати дані прилади. До таких відносяться:

  • швидкість рахунки і види детекції (лічильники банкнот);
  • параметри виду детекції (для детекторів валют), а також потужність ламп, якщо прилади оснащені лампами ультрафіолетового світла;
  • багато іншого.

Представлене в каталозі нашої компанії сучасне обладнання для банків має гарантію, володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками, що гарантує його використання протягом тривалого періоду. Устаткування високої якості забезпечить будь-які потреби. За рахунок широкої мережі представництв нашої компанії по Україні, придбати банківське обладнання можна в Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах країни.