POS-обладнання

Торговельні точки і складські приміщення оснащуються різними пристроями і приладами, які класифікуються як POS – обладнання. Призначене воно для підвищення ефективності роботи підприємств, полегшення праці співробітників, підвищення рівня обслуговування клієнтів. Дане обладнання виконує різноманітні функції.

Наш сервісний центр “ГЕРА-СЕРВІС” більше 20 років виконує сервісне обслуговування різних електронних пристроїв, які застосовуються для автоматизації торговельних процесів. Також ми спеціалізуємося на продажу POS-обладнання для магазинів та інших підприємств. Всі товари випускаються провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками, сертифіковані, пройшли ретельну перевірку, тому придбана у нас техніка забезпечить ефективну, безперебійну роботу вашого торговельного підприємства.

Яке обладнання можна купити у нас, його особливості, призначення

Незалежно від того, якого типу торговельна діяльність здійснюється, використання різноманітних електронних пристроїв дозволить оптимізувати всі процеси, істотно знизити витрати праці завдяки застосуванню новітніх сучасних технологій при виробництві техніки. Для наших клієнтів ми пропонуємо недороге якісне POS-обладнання, що дозволяє вирішувати різноманітні завдання.

1. POS-термінали. Являють собою комп’ютер, оснащений сенсорним екраном, прискорюють процес обслуговування клієнтів. Такі термінали можуть підключатися до принтерів чеків.

2. POS-принтери. Дані прилади призначені для друку касових чеків, а також етикеток з нанесенням штрихкодів, тексту, зображень. У нас представлені дві моделі:

  • принтер прямого термодруку;
  • принтер термотрансферний.

3. POS-клавіатури. Є незамінним пристроєм для виконання касових операцій. Робота касира істотно спрощується завдяки тому, що клавіші запрограмовані виконувати конкретні дії (друк чека, відкриття грошового ящика та інше).

4. POS-периферія. До неї відносяться грошові скриньки, призначені для банкнот і монет. Використання таких пристроїв забезпечує надійне зберігання грошей, полегшує їх облік.

Завдяки широкій мережі торговельних представництв нашої компанії по всій Україні, купити різне POS – торгове обладнання можна в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, інших містах країни. Ми пропонуємо найкращі ціни на весь асортимент, що вигідно відрізняє нас від численних конкурентів.