О нас

Компанія «ГЕРА-СЕРВІС» була створена в 1999 році шляхом виведення підрозділу ТОВ «ГЕРА», що займається сервісним обслуговуванням, в окрему компанію.
З моменту утворення компанії пріоритетним напрямком була визнана діяльність в сфері надання послуг з сервісно-технічного обслуговування електронного торгового обладнання. Компанія почала свою діяльність з продажу і сервісного обслуговування фіскального обладнання. У тому ж році, виявивши на ринку відсутність послуг з технічного обслуговування обладнання і попит на подібного роду послуги, компанія першою в Україні серед сервісних центрів включила дану послугу в перелік своїх пріоритетів. До 2002 року компанія «ГЕРА-СЕРВІС» займалася продажем і сервісно-технічним обслуговуванням фіскального та обладнання для виміру ваги, постійно розширюючи свій асортимент. З 2002 року компанія першою серед сервісних центрів України почала здійснювати комплексне сервісно-технічне обслуговування електронного торгового обладнання (фіскального обладнання, обладнання для виміру ваги, POS-обладнання, обладнання для роботи зі штрих-кодами, терміналів збору даних і т.д. і т.п .), а також підтримку ПО.
Наш колектив бачить себе одним з провідних підприємств з найбільшим спектром послуг, що надаються на ринку системної інтеграції і автоматизації в сфері рітейлу.
Ми задовольняємо потреби кожного нашого Замовника. Ми цінуємо і поважаємо кожного Клієнта.
Ми прагнемо до діалогу з Партнерами і Замовниками. Кожне їх зауваження – предмет нашого вдосконалення.
Ми дбаємо про постійне підвищення кваліфікації наших співробітників.
Ми усвідомлюємо, що основа довгострокового успіху нашої компанії – постійний розвиток і вдосконалення. Тому ми прагнемо до впровадження нових послуг, підвищення якості обслуговування наших Клієнтів.
Колектив нашої компанії – одна команда. Ми разом долаємо всі труднощі і разом перемагаємо. Ми бережемо свою команду і допомагаємо один одному.
У нашій компанії особлива увага приділяється створенню підприємства європейського рівня, результатом роботи якого є надання послуг гарантованого рівня якості з використанням передових технологій.
Для автоматизації управління сервісом і гарантованого надання послуг високої якості в нашій компанії в січні 2008 року був введений програмний комплекс HP Open View SD 4.5.
Колектив нашої компанії постійно працює над тим, щоб Замовник отримував сервіс європейського рівня.
У березні 2009 року вперше в Україні серед сервісних центрів ТОВ «ГЕРА-СЕРВІС» був отриманий Сертифікат про відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001-2001 на Систему Управління Якістю в частині монтажу, введення в експлуатацію, сервісно-технічного супроводу, ремонту і модернізації торгового обладнання, комп’ютерної техніки та спеціалізованого обладнання.
У 2010 році нашою компанією підтверджено відповідність високим вимогам стандартів якості ISO 9001 і отриманий Сертифікат про відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001-2009.
Ми дорожимо своєю репутацією. Нам можна довіряти. На нас можна покластися. Якщо ми за щось беремося, ми робимо це якісно, своєчасно, надійно!

Все результаты поиска